Jest! Letnio-jesienna podwójna dawka GG!

Dziwny rok, nie do końca dobry. Wszystko jest nie tak jak zwykle. Skoro nie jest tak jak zwykle, to pewnie jest niezwykłe. No jakoś nie. Niezwykłość kojarzy się raczej z czymś niesamowitym, zaskakującym, cudownym, pięknym – pozytywnym generalnie.
A pozytywnie do końca nie jest. Tego nie da się ukryć. Wszystko na opak, wszystko inaczej. Następuje weryfi kacja dotychczasowości. Tej górskiej też? Czy w górach w tym
dziwnym roku jest inaczej? Chyba nie. My jesteśmy w górach inni albo raczej jesteśmy w nich inaczej. Ale one same nie za bardzo przejmują sie wyjątkowością obecnego czasu. Lato minęło jak zwykle. Jesień kolorowa przyszła. Liście bukowe tak samo rude, jak co roku. Jest banalnie tak samo! Tym razem, to raczej dobrze! Niech coś będzie niezmienne, tylko my możemy spoglądać na góry inaczej!

Już, już, już! Jest drugi specjalny, podwójny, letni-jesienny numer Gazety Górskiej! Zapraszamy do kupowania i czytania! A kupić można w naszym sklepie! No i oczywiście w niezamkniętych jeszcze Salonach Empik i w Sklepie Podróżnika!

A w numerze? Sprawdź!
Copyright © 2013 Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej
WordPress theme: Kippis 1.15